• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE 4-5- LATKÓW "MISIE"

• 21 lutego grupa 4-5- latków "Misie" zaprosiła do przedszkola swoje kochane Babcie i swoich kochanych Dziadków na uroczysty występ z okazji ich święta.

Przedszkolaki w odświętnych strojach pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły taniec. Dzieci niesamowicie przejęte występami nie mogły się doczekać swojego pierwszego występu przed tak liczną publicznością. Babcie i Dziadkowie również z ogromnym wzruszeniem oczekiwali na występ swoich wnucząt. Panie wychowawczynie były bardzo dumne ze swoich podopiecznych, ponieważ dzieci wspaniale zaprezentowały się w części artystycznej.

Po występie przedszkolaków zaproszeni goście degustowali słodkości przygotowane przez mamy naszych MISIÓW, za co serdecznie dziękujemy - to wspaniała niespodzianka na zakończenie karnawału 🙂

Wszystkim Babciom i Dziadziom życzymy na każdy dzień roku duuużo zdrowia, pociechy z wnucząt i samych słonecznych dni!

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

• 14.02.2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Walentynka marzeń". Jego celem było zapoznanie  z kulturą i zwyczajami wywodzącymi się z krajów anglojęzycznych, rozwijanie poczucia estetyki, kreatywności i inwencji twórczej dzieci.

Lista zwycięzców:

I miejsce - Alicja Baj

I miejsce - Krystian Baran

II miejsce - Adam Mroczkowski

III miejsce - Kaja Mazurek

Prace plastyczne dzieci, które zajęły I - sze miejsca zostały przekazane na konkurs międzynarodowy organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu. Trzymamy kciuki za naszych kandydatów do nagrody głównej i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

• BAL KARNAWAŁOWY 2023

• 9 lutego w naszym przedszkolu odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Dzień długo oczekiwany przez wszystkie dzieci - dzień kiedy najmłodsi mogą przez chwilę wcielić się w ulubionego bohatera z bajki. Toteż na balu nie zabrakło księżniczek, piratów, spidermenów, strażaków, wróżek, robotów, elfów czy motylków.

Szczęśliwe dzieci chętnie włączyły się do zabaw przygotowanych przez grupę animatorów pani Joanny, a także tańczyły i śpiewały znane im piosenki.

Przedszkolaki spędziły bardzo miły dzień i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

BAL KARNAWAŁOWY (grupy młodsze)

BAL KARNAWAŁOWY (grupy starsze)

• ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

• Zapraszamy dzieci 5 – 6 letnie z naszego przedszkola

do udziału w konkursie „Walentynka marzeń”.

Celem konkursu jest:

- rozbudzanie zainteresowań plastycznych dzieci,

- rozwijanie poczucia estetyki, kreatywności,

- umożliwienie dzieciom zaprezentowania uzdolnień plastycznych,

- zapoznanie z kulturą i zwyczajami wywodzącymi się z krajów anglojęzycznych.

Konkurs skierowany jest do starszych przedszkolaków (dzieci 5,6 – letnich)

Warunki uczestnictwa:

- praca konkursowa płaska, technika dowolna, format A4,

- pracę należy złożyć u wychowawcy do 8 lutego (środa),

- spośród wszystkich prac konkursowych zostaną wyłonione 2 prace, które organizatorzy przekażą na konkurs międzynarodowy organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym konkursie !

Organizatorzy:

- Justyna Kotulska