• OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

Przedszkole jest czynne od godz. 6.30 do godz. 16.30

Pobyt dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin jest płatny 1 zł/ za każdą rozpoczętą godzinę.

Dzieci 6-letnie zwolnione są z opłat za korzystanie z przedszkola, natomiast rodzice ponoszą opłaty za korzystanie z wyżywienia przez dziecko w przedszkolu

W związku ze znacznym wzrostem cen żywności

decyzją Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 3 „Bajka” w Leżajsku,

w porozumieniu z organem prowadzącym

całodzienna stawka żywieniowa

od 1 września 2022 r. wynosi do 12 zł / dziecko.

Wysokość dziennej stawki żywieniowej w przedszkolu obejmuje:  śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek.

Opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka prosimy płacić przelewem na konto Przedszkola Miejskiego Nr 3 „Bajka” w Leżajsku.

Dane do przelewu:

Bank Santander

Nr. konta: 77 1090 2590 0000 0001 4488 9548

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: imię i nazwisko dziecka, miesiąc

Opłaty za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu pobierane są z dołu (w październiku za wrzesień, w listopadzie za październik itd.)

Termin płatności do 10 dnia każdego miesiąca (w tym dniu pieniądze powinny być na koncie Przedszkola Miejskiego Nr 3 "Bajka w Leżajsku).

Prosimy o terminowe regulowanie opłat i przelanie dokładnej kwoty - bez zaokrąglania w dół lub w górę.

Informacja o wysokości opłat przekazywana jest na początku każdego miesiąca:

• przy odbiorze dziecka z przedszkola (karteczka)
      • telefonicznie/ SMS/ MMS/ e-mail (w razie nieobecności dziecka w przedszkolu)

Jeśli nie dostaną Państwo takiej informacji do 5 dnia każdego miesiąca, prosimy o kontakt.