• BAL KARNAWAŁOWY 2024

• 23  stycznia w naszym przedszkolu odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Wspaniałą zabawę w strojach bajkowych postaci i superbohaterów umilali nam animatorzy z grupy WESOŁE KLAUNY.

Przedszkolaki długo czekały na ten dzień, ponieważ pragnęły chociaż przez chwilę wcielić się w rolę ulubionych postaci: spidermanów, księżniczek, policjantów czy strażaków. Zabawa była wspaniała - dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach, tańcach i wspólnych zabawach. Wzięły również udział w sesji fotograficznej, która uwieczni piękne kostiumy i cudowny nastrój zabawy karnawałowej.

Grupy młodsze

Grupy starsze

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE 5-6- LATKÓW "PRACOWITE PSZCZÓŁKI"

• 18 stycznia do Bajki przybyli szanowni goście - Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki". Przedszkolaki przygotowały JASEŁKA, które w tym okresie świątecznym były wspaniałą niespodzianką dla Seniorów.

Goście ze wzruszeniem oglądali występ wnucząt, sami również włączali się do śpiewu kolęd. Na koniec występu dzieci zaśpiewały wesołą piosenkę o swoich Babciach i Dziadkach oraz wręczyły im prezenty.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia: dużo zdrowia, spokoju, radości, aby wnuczęta rozpromieniały każdy dzień z Waszego życia i były powodem do dumy.

• SPOTKANIE Z MISIEM POGOŃ

• Naszych przedszkolaków odwiedzili reprezentanci Klubu Sportowego Pogoń Leżajsk

Celem tej krótkiej wizyty, było uświadomienie, że aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na zdrowie fizyczne dzieci. Poprzez ruch, dzieci wzmacniają mięśnie, rozwijają koordynację ruchową i poprawiają swoją kondycję. To także doskonały sposób na zapobieganie nadwadze i otyłości wśród najmłodszych.

Wraz z maskotką klubu reprezentanci obdarowali naszych podopiecznych drobnymi upominkami, za które serdecznie dziękujemy 🙂