• 6- LATKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE...

• W dniach 20 i 21 czerwca w grupach „Sówki mądre główki” oraz „Pracowite Pszczółki”, odbyło się uroczyste Pożegnanie Przedszkola połączone z              Dniem Matki.

Moment pożegnania z przedszkolem to chwila trudna, ale i wspaniała, bo rozpoczyna coś nowego w życiu każdego młodego człowieka. Dla wszystkich uczestniczących w tym wydarzeniu był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń, zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola.

Przedszkolaki nie mogły zapomnieć też o święcie swoich Mam. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość swoim kochanym Mamusiom.

Wszystkim 6- latkom i ich rodzicom gratulowała i dziękowała za współpracę Pani Dyrektor Lucyna Dołęga. Przedszkolaki otrzymały foto-książki i dyplomy a rodzice – pamiątkowe podziękowania za współpracę.

Wszystkim tegorocznym Absolwentom życzymy powodzenia, wielu przyjaciół i wspaniałej atmosfery w szkole 🎓

• ZAPISY DO SZKOŁY JĘZYKOWEJ "PROMAR"

• Na naszym pikniku rodzinnym gościliśmy panie ze Szkoły Językowej "PPROMAR" w Leżajsku w towarzystwie misia Eddiego, który był wyjątkową atrakcją dla małych podopiecznych placówki.

Dzieci chętnie brały udział w konkursie Eddie Detective – i starannie kolorowały wybrane przez siebie obrazki, niekiedy z pomocą rodziców, którzy aktywnie kibicowali swoim pociechom przy stolikach. Miś Eddie zapewnił dużo uśmiechu, radości i zabawy podczas wspólnego popołudnia. Dzieci chętnie przybijały piątki i robiły pamiątkowe zdjęcia z misiem Eddim, podczas gdy rodzice chętnie zasięgali od nas informacji o sposobie prowadzenia zajęć metodą Teddy Eddie.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody oraz cenne Karty Rabatowe na bezpłatne zajęcia w  Szkole Językowej".

Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku 2-7 lat do zapisu na zajęcia języka angielskiego w Szkole Językowej "PROMAR" w Leżajsku metodą Teddy Eddie.

Więcej informacji na plakacie lub stronie internetowej https://www.promar.edu.pl/lezajsk/