🙂Piknik rodzinny w naszym przedszkolu był pełen radości,🙂 atrakcji i niezapomnianych chwil. Na dzieci i ich rodziny👨👩👧👦 czekało mnóstwo ciekawych aktywności.🛝🏃♂️➡️🤸♀️🤾♀️ Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe dmuchańce, na których najmłodsi mogli spożytkować swoją energię i świetnie się bawić.🎈🎊
🙂Nie zabrakło również wyjątkowych gości - dzieci miały okazję poznać sympatyczne alpaki oraz króliczki,🐇🐰🐰 które wzudzały wiele uśmiechów i zachwytów. Swoje stanowisko przygotowało także wojsko,🪖 prezentując sprzęt i opowiadając o swojej pracy. Ważnym elementem wydarzenia były warsztaty z pierwszej pomocy, podczas których uczestnicy mogli zdobyć cenną wiedzę i praktyczne umiejętności.
🙂Dodatkową atrakcją było stanowisko firmy prowadzącej zajęcia z języka angielskiego, która przygotowała dla dzieci ciekawe zabawy i aktywności językowe. O doskonałą atmosferę zadbali animatorzy, organizując liczne zabawy integracyjne.
🍓🫐🍍🍇🍌Przez cały czas pikniku dzieciom towarzyszyły bańki mydlane, które tworzyły wyjątkowy klimat. Na uczestników czekał również pyszny poczęstunek - świeże owoce i owocowe przekąski,🥝🍌🍇🍍🫐🍓 które cieszyły się dużym powodzeniem.
👨👩👧👦Najważniejsze jednak było to, że wszyscy mogli spędzić czas razem - w atmosferze radości, śmiechu i wzajemnej życzliwości. Piknik rodzinny był doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz budowania pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci.🙂
💐Piknik Rodzinny nie odbyłby się, gdyby nie współorganizatorzy i sponsorzy tego wydarzenia. Pragniemy podziękować za współpracę:💐
- Organowi prowadzącemu,
- Żłobkowi Miejskiemu w Leżajsku,
- Bankowi Spółdzielczemu w Leżajsku,
- Radzie Rodziców,
- Państwu K. i P. Koniecznym,
- Państwu M. i K. Lipko oreaz Dziadkom Juleczka,
- Państwu A. i D. Dec,
- Państwu J. i G. Daź,
- Państwu M. i V. Turos,
- Państwu D. i A. Rauza wraz z uczniami klas wojskowych "Jednostki Strzeleckiej 2035 w Leżajsku z leżajskiego liceum.💐