Aktualności

          • 🎈Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu👨‍👩‍👧‍👦

          • 🙂Piknik rodzinny w naszym przedszkolu był pełen radości,🙂 atrakcji i niezapomnianych chwil. Na dzieci i ich rodziny👨‍👩‍👧‍👦 czekało mnóstwo ciekawych aktywności.🛝🏃‍♂️‍➡️🤸‍♀️🤾‍♀️ Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe dmuchańce, na których najmłodsi mogli spożytkować swoją energię i świetnie się bawić.🎈🎊

            🙂Nie zabrakło również wyjątkowych gości - dzieci miały okazję poznać sympatyczne alpaki oraz króliczki,🐇🐰🐰 które wzudzały wiele uśmiechów i zachwytów. Swoje stanowisko przygotowało także wojsko,🪖 prezentując sprzęt i opowiadając o swojej pracy. Ważnym elementem wydarzenia były warsztaty z pierwszej pomocy, podczas których uczestnicy mogli zdobyć cenną wiedzę i praktyczne umiejętności.

            🙂Dodatkową atrakcją było stanowisko firmy prowadzącej zajęcia z języka angielskiego, która przygotowała dla dzieci ciekawe zabawy i aktywności językowe. O doskonałą atmosferę zadbali animatorzy, organizując liczne zabawy integracyjne.

            🍓🫐🍍🍇🍌Przez cały czas pikniku dzieciom towarzyszyły bańki mydlane, które tworzyły wyjątkowy klimat. Na uczestników czekał również pyszny poczęstunek - świeże owoce i owocowe przekąski,🥝🍌🍇🍍🫐🍓 które cieszyły się dużym powodzeniem.

            👨‍👩‍👧‍👦Najważniejsze jednak było to, że wszyscy mogli spędzić czas razem - w atmosferze radości, śmiechu i wzajemnej życzliwości. Piknik rodzinny był doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz budowania pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci.🙂

            💐Piknik Rodzinny nie odbyłby się, gdyby nie współorganizatorzy i sponsorzy tego wydarzenia. Pragniemy podziękować za współpracę:💐

            • Organowi prowadzącemu,
            • Żłobkowi Miejskiemu w Leżajsku,
            • Bankowi Spółdzielczemu w Leżajsku,
            • Radzie Rodziców,
            • Państwu K. i P. Koniecznym,
            • Państwu M. i K. Lipko oreaz Dziadkom Juleczka,
            • Państwu A. i D. Dec,
            • Państwu J. i G. Daź,
            • Państwu M. i V. Turos,
            • Państwu D. i A. Rauza wraz z uczniami klas wojskowych "Jednostki Strzeleckiej 2035 w Leżajsku z leżajskiego liceum.💐
          • Zakończenie roku w młodszych grupach

          • Na zakończenie roku dzieci z młodszych grup wspólnie świętowały minione miesiące pełne nauki, zabawy i nowych doświadczeń. Tego dnia nie zabrakło atrakcji – na dzieci czekała pyszna pizza, liczne gry i zabawy oraz wspólne tańce.

            Radosna atmosfera, uśmiechy i mnóstwo energii towarzyszyły wszystkim uczestnikom przez cały czas. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych aktywnościach i doskonale się bawiły, spędzając ten wyjątkowy dzień w gronie koleżanek, kolegów i wychowawców.

            To było piękne zakończenie roku, pełne radości, wspólnych chwil i niezapomnianych wspomnień. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!

          • Projekt MFundacji "Rosnę z matematyką"

          • W ramach projektu matematycznego "Rosnę z matematyką" w naszym przedszkolu odbyło się wiele zajęć, warsztatów i aktywności. Projekt napisały Pani Karolina Konieczny i Pani Agnieszka Majcher - ich pomysły, założenia oraz pozyskani specjaliści, pozwoliły na uzyskanie grantu z MFundacji. Projekt był podzielony na 4 moduły. W pierwszym, dzieci poznawały zabawy muzyczno-ruchowe i piosenki sprzyjające nabywaniu oraz utrwalaniu pojęć matematycznych - odbyły matematyczne koncerty oraz taniec figur. Drugi moduł to zabawy z robotem Doc - gry, zabawy, konkursy, wyścigi pomiędzy grupowe. Dzięki dofinansowaniu z projektu udało się nam zakupić nowego robota - Mysz, który towarzyszył nam w tych zadaniach. W trzecim module poszukiwaliśmy matematyki w kuchni - mierzyliśmy, porównywaliśmy oraz ważylismy składniki potraw, przyprawy oraz uczyliśmy się poslugiwania różnymi wagami (które zostały zakupione z grantu). Ostatni moduł to warsztaty oraz konkursy. M. in. warsztaty tworzenia robotów oraz programowania ich, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Starym Mieście, a poprowadził je Pan Roman Martula - specjalista i pasjonata w dziedzinie robotyki. Miały miejsce również warsztaty szachowe prowadzone przez Pana Andrzeja Mazurkiewicza - pasjonatę i edukatora szachowego. Dzieki zajęciom dzieci zapałały pasją i chęcią poznania tajników szachów. Do działań we wszystkich modułach używaliśmy pomocy, atrybutów i materiałów plastycznych zakupionych z grantu MFundacji. 

          • Wycieczka 3-latków do Zagrody Edukacyjnej "Ranczo nad Złotą" w Tarnawcu

          • 18 czerwca nasze "Krasnoludki" przeżyły wspaniałą przygodę podczas wycieczki do Zagrody Edukacyjnej „Ranczo nad Złotą” w Tarnawcu! 🐴🦙🐄

            Dzieci miały okazję z bliska poznać wiele zwierząt – alpaki, osiołka, koniki, krówki, zajączki oraz wiele innych zwierząt domowych i gospodarskich. Ogromną radość sprawiło im obserwowanie i karmienie zwierząt oraz kontakt z naturą. 🌿

            Podczas pobytu odbyły się również kreatywne warsztaty, na których każdy uczestnik wykonał własną, wyjątkową torbę. 🎨👜

            Nie zabrakło także pysznego poczęstunku – grillowanej kiełbaski, która smakowała wyśmienicie po pełnym wrażeń dniu. 🌭

            Na dzieci czekało również mnóstwo atrakcji: zabawy na placu zabaw, bańki mydlane oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. ☀️🫧🎈

            Była to pierwsza wycieczka naszych najmłodszych przedszkolaków, która dostarczyła im wielu niezapomnianych emocji, radości i nowych doświadczeń. ❤️

            To był naprawdę wyjątkowy dzień!

          • 🚌Wycieczka 5-6- latków do Krasnobrodu🦕🦖

          • 🙂12 czerwca grupa 5-6- latów "Sówki mądre główki" wybrała się na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Krasnobrodzie. Dzieci miały okazję przenieść się w świat prehistorycznych gadów,🦕🦖 podziwiając imponujące modele dinozaurów🦖🦕 oraz poznając wiele ciekawostek na temat ich życia.

            🦖🦕Choć pogoda była w kratkę - raz świeciło słońce,☀️ a raz padał deszcz🌧️ - nie przeszkodziło to dzieciom w dobrej zabawie. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem zwiedzały park, odkrywając kolejne atrakcje i zdobywając nowe wiadomośći. Dużą radość sprawiła im również zabawa na placu zabaw,🛝 gdzie mogły aktywnie spędzić czas.

            🙂 Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, radości i okazji do wspólnego spędzania czasu. Był to dzień pełen przygód, uśmiechu i nowych doświadczeń.

          • 👪"Dzień mamy i taty" - Grupa 5-latków "Misie"💐

          • 💐W dniu 9 czerwca w grupie 5 -latów "Misie"🧸 odbył się uroczysty Dzień 👪"Mamy i Taty"💐 przebiegający w atmosferze radości, wzruszeń i wspólnego świętowania. Na scenie zaprezentowały się dzieci w piosenkach, wierszach i tańcu wywołując wsród rodziców wiele ciepłych i wzruszających chwil.🎤🎶

            💐Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.🍪☕🍮 Dziękujemy rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas.💐

          • 😀😀😀Dzień dziecka w naszym przedszkolu🎈🎈🎈

          • 😀🎈W dniu 2 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które dostarczyły naszym przedszkolakom wielu radosnych chwil i niezapomnianych wrażeń.🎊🎊🎊

            😀🎈Na dzieci czekało wiele atrakcji - gry i zabawy, konkursy oraz pełna energii dyskoteka.🎊 Nie zabrakło również baniek mydlanych, które sprawiły przedszkolakom mnóstwo radości i wywołały uśmiechy na twarzach.

            😀🎈Całą imprezę poprowadził zespół animatorów "Wesołe Klauny",🤹🤹‍♂️🤹‍♀️ który zadbał o świetną atmosferę i dobrą zabawę dla wszystkich uczestników.😀🎈

            😀🎈To był dzień pełen śmiechu, ruchu i niezapomnianych wrażeń!🎊🎊🎊

          • Wycieczka do pogotowia ratunkowego w Leżajsku🚑🚒

          • 🙂W dniu 1 czerwca dzieci z grup 5-6 "Sówki mądre główki" oraz 6 - latków "Pracowite pszczółki"  uczestniczyły w wyjątkowej wycieczce do pogotowia ratunkowegow Leżajsku.🚑

            🙂Podczas wizyty przedszkolaki miały okazję z bliska obejrzeć karetkę pogotowia🚑 oraz wóz strażacki,🚒 a także zapoznać się z ich wyposażeniem. Ratownicy medyczni w ciekawy i przystępny sposób opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, a także pokazali, jak udzielać piewszej pomocy. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, ucząc się, jak można pomagać innym w sytuacjach zagrożenia zycia i zdrowia.

            🙂Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę. Na przedszkolaków czekały dmuchańce oraz radosne puszczanie baniek mydlanych, które sprawiły wszystkim wiele radości i uśmiechu.

          • Dzień Mamy i Taty - grupa "Krasnoludki"

          • W naszym przedszkolu 29.05.2026 r. odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego świętowania podczas radosnego pikniku na wiosennej łące.

            Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, wcielając się w pszczółki, motyle, żabki, zajączki i biedronki. Każda grupa przedstawiła wierszyk oraz piosenkę, wywołując uśmiechy i wzruszenie wśród zgromadzonych gości.

            Na zakończenie dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

            Dziękujemy Rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas. Był to dzień pełen radości, wzruszeń i rodzinnego ciepła.

          • 🪖83. rocznica Pacyfikacji Leżajska

          • 🪖🪖Dnia 28 maja dzieci 5-6 letnie "Sówki mądre główki" oraz 6-letnie "Pracowite pszczółki" wzięły udział w obchodach 83. rocznicy Pacyfikacji Leżajska.

            🪖🪖Obecność na tym ważnym wydarzeniu była dla dzieci wyjątkową lekcją historii i patrotyzmu. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem brały udział w uroczystościach, oddając hołd ofiarom tamtych tragicznych wydarzeń.

            🪖🪖Poprzez swoją obecość najmłodsi pokazały, jak ważne jest pielęgnowanie pamięci o przeszłości oraz szacunek dla historii i bohaterów naszej Ojczyzny.

             

             

             

          • 🧑‍🚒Wycieczka przedszkolaków do straży pożarnej🚒

          • 🚨W dniu 26 maja dzieci z grupy 5-6-latków "Sówki mądre główki" oraz 6-latki "Pracowite pszczółki" miały wyjatkową okazję zwiedzić Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku.🧑‍🚒🚒🚨

            🚒Przedszkolaki mogły z bliska zobaczyć wozy strażackie, 🚒🚒🚒a także sprzęty, których strażacy używają podczas swojej pracy. Największą radość sprawiło oglądanie wielkich samochodów🚒🚒🚒 i słuchanie ciekawych opowieści o tym, jak strażacy pomagają ludziom.

            🚨Dzieci dowiedziały się również, jak ważne jest bezpieczeństwo i jak należy zachować się w trudnych sytuacjach. To była wspaniała i pełna wrażeń wycieczka, którą na długo zapamiętamy!🧑‍🚒

          • Dzień Otwarty w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

          • 🙂Nasze przedszkolaki miały okazję uczetniczyć w Dniach Otwartych Zespołu Szkół Licealnych. Było to niezwykle ciekawe i pełne wrażeń wydarzenie, podczas którego dzieci mogły poznać szkolne otoczenie oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.😀

            🙂Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, podczas których przedszkolaki uczyły  się podstawowych zasad ratowania zdrowia i życia. Dzieci miały również możliwość zobaczenia i wypróbowania różnorodnego sprzętu wojskowego, co wzbudziło wiele emocji i ciekawości.🪖⛑️

            🙂To była dla naszych przedszkolaków  nie tylko świetna zabawa ale także cenna lekcja i nowe doświadczenie.

          • Czytanie na Polanie 2026

          •  

            21 maja 2026 roku razem z dziećmi z grupy KRASNOLUDKI przenieśliśmy się do niezwykłego świata przyrody, czytając bajkę „Kermitek i sekrety przyrody” autorstwa Beata Mastalerek.

            Wspólna lektura była doskonałą okazją do rozmów o naturze, ekologii i otaczającym nas świecie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły przygody bohatera, aktywnie uczestnicząc w zajęciach i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

            Spotkanie uzupełniliśmy kreatywnymi zabawami muzyczno-ruchowymi, które dostarczyły wszystkim wiele radości i pozytywnej energii. Był to czas pełen uśmiechu, wspólnej zabawy oraz rozwijania wyobraźni i wrażliwości na piękno przyrody. 🌿🎶📚

          • 🥇🥇Kolejny sukces naszych przedszkolaków🏆

          • 🙂Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki  - Luiza K. z grupy " Sówki mądre główki" oraz Antonina D. z grupy "Pracowite pszczółki" zdobyły 🥇🏆I MIEJSCE w Powiatowym Konkursie "Muzyczna gama zdrowia".🎶🎵

            🏆Dziewczynki oczarowały wszystkich swoim występem🎤🎤 - było w nim dużo radości, odwagi i dziecięcej energii. Ich śpiew wywołał uśmiechy i wzruszenie, a zaangażowanie jakie włożyły w przygotowania, przyniosło piękny efekt.🥇🥇

            🙂Do konkursu przygotowywały się pod opieką pani Małgorzaty Paul,💐 której serdecznie dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i serce włożone w pracę z dziećmi.💐

            Serdecznie gratulujemy Luizie i Antoninie oraz życzymy im dalszych sukcesów artystycznych!❤️

          • 🚍Wycieczka 5 i 6- latków do Brzezówki🚌🚌🚌

          • 🚌W dniu 19 maja dzieci 6- letnie z grupy "Pracowite pszczółki"🐝 oraz dzieci 5-letnie z grupy "Misie"🧸 wzięły udział w wyjątkowej wycieczce do Parku Historycznego Rozrywki i Dinozaurów🦕🦖🦕 w Brzezówce. Był to dzień pełen radości, zabawy oraz nowych, ciekawych doświadczeń.

            🙂Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska imponujące modele dinozaurów,🦖🦕🦖 które wzbudziły ogromne zainteresowanie i  zachwyt. Spacerując po parku, poznawały ciekawostki na temat prehistorycznego świata.

            🚌Największą frajdę sprawiły jednak liczne atrakcje. Przedszkolaki z entuzjazmem korzystały z parku linowego, pokonywały tor przeszkód, bawiły się na dmuchanych poduchach oraz korzystały z karuzeli.🎠🎡🎠 Nie zabrakło również innych form aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.🦖🎡🎠

            🚌Wycieczka była nie tylko świetną formą rozrywki, ale także okazją do rozwijania sprawności ruchowej oraz wspólnej zabawy i budowania relacji między dziećmi. Wszyscy wróciliśmy pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień.🙂🙂🙂 

          • 🏆🥈VI Olimpiada Sportowa "Ćwiczę z Kopernikiem"

          • 🙂😊Dnia 19 maja nasze przedszkole wzięło udział w VI Olimpiadzie Sportowej dla przedszkolaków "Ćwiczę z .Kopernikiem".🏃‍♀️🏃⚽🥎 W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z grupy 5-6 latków, które z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem reprezentowały naszą placówkę.

            🏃‍♀️🏃🏃‍♀️‍➡️Na młodych sportowców czekało wiele ciekawych i różnorodnych konkurencji, rozwijających sprawność fizyczną, koordynację ruchową🏃🏃‍♀️ oraz umiejętność współpracy w grupie. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje siły w zadaniach wymagających szybkości, zręczności i wytrwałości, a przy tym doskonale się bawiły.😀

            🏆🥈Podczas całej olimpiady przedszkolaki wykazały się nie tylko wysokim poziomem sprawności, ⚽🥎ale również piękną postawą sportową. Wspierały się nawzajem oraz dopingowały swoje drużyny.

            ⚽Ogromne zaangażowanie, radość ze wspólnej zabawy oraz umiejętność współdziałania przyniosły wspaniały efekt - nasza drużyna zdobyła II miejsce,🏆🥈🏆 co jest dla nas powodem do dumy i wielkiej radości.

            🏆🥈Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za godne reprezentowanie przedszkola. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych sportowców!🏆🥈

          • 📚Wycieczka do Biblioteki📕📗📘📙

          • 📚Dnia 14.05.2026r. dzieci z grupy 5-6 latków "Sówki mądre główki" odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Leżajsku. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z działalnością biblioteki, rozbudzeniem zainteresowań czytelniczych oraz kształtowaniem poczucia szacunku dla książek.📙📘📗📕

            📚Podczas spotkania pani bibliotekarka zapoznała dzieci z pracą bibliotekarza, pokazała książki📚 zachęcała do ich wypożyczania.📖 Zwróciła też uwagę na zasady korzystania z wypożyczalni. Dzieci dowiedziały się, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.📕📖📗📘📙

            📚Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.🙂🙂🙂

          • 🍡Warsztaty kulinarne c.d.🫐🍉🍓🥬

          • 🙂😀12 maja w naszym przedszkolu odbył się ostani cykl zajęć kulinarnych dla grupy 6-latków "Pracowite pszczółki" pod hasłem "Zróbmy sobie coś pysznego!". Warsztaty zostały poprowadzone przez panią Małgorzatę Mazur, która w ciekawy i angażujący sposób wprowadziła dzieci w świat zdrowego odżywiania oraz kulinarnych eksperymentów.

            🍡🫒🍉Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję samodzielnie przygotować kolorowe i zdrowe 🍉🍓🫐🍇"Sałatki na patyku"🍡🍡🍡. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem komponowały własne przekąski             z owoców🫐🍓🍉🫒 i warzyw🥬🥒, ćwicząc przy tym sprawność manualną, kreatywność oraz współpracę      w grupie. Dużo radości sprawiło również przygotowanie pysznego smoothie.🍊🍌🍓🧋 Mali kucharze poznali etapy powstawania zdrowego napoju🧋 oraz dowiedzieli się, jak ważne są witaminy i naturale składniki                w codziennej diecie. 

            🥬🥬W trakcie warsztatów dzieci poznawały także różne rodzaje ziół. Mogły je obejrzeć, powąchać i dowiedzieć się, do czego wykorzystuje się je w kuchni oraz jakie mają właściwości zdrowotne.

            🙂Zajęcia kulinarne były nie tylko doskonałą zabawą, ale również cenną lekcją zdrowego stylu życia, samodzielności i odkrywania nowych smaków.

            💐💐💐Serdeczne podziękowania składamy pani Małgorzacie Mazur za przeprowadzenie wyjątkowych warsztatów kulinarnych dla dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola. Dziękujemy za zaangażowanie, ciepło oraz stworzenie atmosfery pełnej radości, kratywności i wspólnej zabawy.🙂

          • Wizyta Policji

          • Dziś Przedszkolaków odwiedzili ważni goście - Pani i Pan Policjant. Przeprowadzili krótką pogadankę edukacyjną oraz wyświetlili dzieciom anonimowany film o bezpieczeństwie. Nastepnie dzieci mogły przez chwilę poczuć się jak prawdziwi policjanci  - nasi goście pozwolili maluchom usiąść za kierownicą auta policyjnego oraz uruchomić sygnał alarmowy. To były niezapomniane chwile :) 

          • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "MAMO TATO NIE PAL PROSZĘ"

          • 🙂Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem "Mamo, Tato - nie pal proszę!".🫁 Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia oraz zwiększanie świadomości dzieci          i dorosłych na temat szkodliwości palenia papierosów.🚬

            🙂Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i niosły ważne przesłanie pozdrowotne.

            🙂😊Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz dziękujemy rodzicom za pomoc                    w przygotowaniu prac. Zwycięzcom wręczono dyplomy oraz drobne upominki.

            Wybór laureatów był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace zasługiwały na uznanie i wyróżnienie.😊🙂

             

            I Miejsce otrzymały:

            Laura W.

            Adam K.

            Marlena P.

            II Miejsce otrzymały:

            Franciszek G.

            Franciszek H.

            Karol O.

             

            Wyróżnienia otrzymały:

            Nikodem O., Tomasz O., Maksymilian S., Martyna D., Jakub K., Leon T., Emilia R., Aniela G., Laura B., Laura D., Aleksander R., Jakub M.

             

          • 🏆🥉 Sukces naszych przedszkolaków! 🥉🏆

          • Z ogromną radością informujemy, że  🌟 Vincent i Igor z grupy "Krasnoludki" zdobyli III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorsko-artystycznym „Z Chotomską przez świat”! ✨📚

            Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, pana Krzysztofa Strzałkowskiego.

            Do tegorocznej, piątej edycji konkursu napłynęło wiele niezwykle kreatywnych i pomysłowych prac z całej Polski. Tym bardziej cieszy nas sukces naszych najmłodszych wychowanków, którzy z wielkim zaangażowaniem i talentem zaprezentowali swoją interpretację twórczości Wandy Chotomskiej. ❤️

            Opiekunem dzieci podczas przygotowań do konkursu była pani Agnieszka Majcher, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i serce włożone w przygotowanie laureatów. 🌷

            Serdecznie gratulujemy Vincentowi i Igorowi oraz dziękujemy rodzicom za wsparcie, pomoc w przygotowaniach. Jesteśmy z Was bardzo dumni! 👏💙

            Film z ogłoszeniem wyników konkursu oraz prezentacją zwycięskich prac :https://youtu.be/yGgcNSIKPSM

          • 🎪Cyrk "FOCUS" w naszym przedszkolu🤡🤹🐩

          • 🤡🐩🤹W naszym przedszkolu gościł Cyrk "Focus", który dostarczył dzieciom wielu radosnych chwil                i niezapomnianych wrażeń. Na przedszkolaki czekało wiele ciekawych atrakcji oraz wyjątkowych pokazów.🤡🐩🤹

            🙂Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały występy artystów, a szczególną uwagę przyciągnął 🐩piesek pudel prezentujący swoje umiejętności. Duże emocje wzbudziła również anakonda, którą dzieci mogły zobaczyć z bliska.🤡🤹🐩

            🎪Spotkanie z cyrkiem było pełne uśmiechu,😀 zabawy i wspaniałej atmosfery.🤡🤡🤡

          • Warsztaty kulinarne c.d.🥜🥥🧋🍊🥭

          • 😊5 maja w grupie 5-6 latków "Sówki mądre główki" odbył się kolejny etap warsztatów kulinarnych z cyklu "Zróbmy sobie coś dobrego". Tym razem dzieci przygotowały pyszne, kokosowe kuleczki "Rafaello                       z orzechem" 🥥🥥a także zdrowe i pożywne "Smoothie owocowe".🥭🍊🍌🧋

            🥥🥜🥜Podczas zajęć przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w każdym etapie przygotowań - od poznawania składników, poprzez ich łączenie, aż po formowanie gotowych smakołyków. Dzieci poznawały również różne rodzaje orzechów,🥜🥜 ich wygląd, smak oraz wartości odżywcze.

            🥥🥜Warsztaty były doskonałą okazją do rozwijania samodzielności, sprawnośći manualnej oraz umiejętności współpracy w grupie. Nie zabrakło radości, zaangażowania i satysfakcji z własnoręcznie wykonanych przysmaków. Warsztaty poprowadziła Małgorzata Mazur.

          • "Piknik i zabawa"

          • 😊☀️Korzystając z pięknej słonecznej pogody, dzieci z grupy Krasnoludki w ramach pikniku zjadły drugie śniadanie w ogrodzie przedszkolym.🍌🍎 Później dzieci przyjemnie i miło spędziły czas na wspólnej zabawie.🌞🙂☀️

          • Dzień Flagi i Dzień Konstytucji 3 Maja w naszym przedszkolu

          • Święta majowe to wyjątkowy czas, w którym uczymy dzieci miłości do Ojczyzny i szacunku do jej symboli. W naszym przedszkolu poznajemy znaczenie takich dni jak Święto Pracy, Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja poprzez zabawę, śpiew i wspólne zajęcia edukacyjne. To doskonała okazja, by w radosnej atmosferze kształtować postawy patriotyczne już od najmłodszych lat. 

          • I Powiatowa Olimpiada Języka Angielskiego

          •     W Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku odbyła się I Powiatowa Olimpiada z Języka Angielskiego. W finale tego wyjątkowego wydarzenia wzięły udział nasze przedszkolaki z grupy "Sówki mądre główki", które                z ogromnym zaangażowaniem reprezentowały nasze przedszkole.

                Organizatoprem olimpiady była szkoła Relango. Nasze dzieci zostały przygotowane i poprowadzone przez panią Karolinę Kosior, której serdecznie dziękujemy za wsparcie i opiekę.

                W wydarzeniu uczestniczyło aż 10 przedszkoli z powiatu leżajskiego, co sprawiło że rywalizacja była pełna emocji i insirujących doświadczeń. Jesteśmy dumni z naszych małych uczestników za ich odwagę, wiedzę i chęć do nauki!

          • Warsztaty "POLSKA W MOIM SERCU"❤️

          • 😊W dniach 28 i 29 kwietnia dzieci z grup 5-6 -latków "Sówki mądre główki" oraz 6 -latków  "Pracowite pszczółki" uczestniczyły w warsztatach pt. "POLSKA  W MOIM SERCU"❤️ zorganizowanych w Muzeum Ziemi Leżajskiej.

            ❤️Dzieci przypomniały sobie o symbolach narodowych oraz jak można zostać patriotą. Podczas zajęć wykonywały z gliny symbole narodowe, a natępnie je pomalowały. Swoje prace zabrały do przedszkola.

            Druga część wycieczki odbyła się na rynku miasta, gdzie dzieci z zainteresowaniem oglądały pokaz musztry uczniów klas wojskowych.